programm

OMA Festivali programm

Esmaspäev, 2. juuni Aeg Asukoht
Festivali avamine ja fotonäituse “Kes ma olen? – Inimene” avamine 17:00 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Queer lavakunsti töötuba 17:00-21:00 Sotsiaalkeskus Ülase12
Queer-feministlik lugemisgrupp “Virginia Woolf sind ei karda” ettekande- ja aruteluõhtu 19:00 OMA Keskus
Teisipäev, 3. juuni Aeg Asukoht
Näitus “Kes ma olen? – Inimene” 15:00-19:00 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Queer lavakunsti töötuba 17:00-21:00 Sotsiaalkeskus Ülase12
Animatsiooni töötuba 17:00 Kesklinna noortekeskus
Eesti Luguteatri etendus “Astun välja” (registreeru: teater@lgbt.ee) 19:00 Tallinna Rahvaülikooli teatrisaal
LGBT Entsüklopeedia 18:00-20:00 Tartu, Genialistide klubi, Lai 37
Kolmapäev, 4. juuni Aeg Asukoht
Näitus “Kes ma olen? – Inimene” 15:00-19:00 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Queer lavakunsti töötuba 17:00-21:00 Sotsiaalkeskus Ülase12
Vestlusring “Siin- või sealpool sood?” 17:30 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Eesti Luguteatri etendus “Ma mäletan…” (registreeru: teater@lgbt.ee) 19:00 Kamahouse, Kopli 25
Erinevus rikastab filmiprogramm: Haruldased õied 21:00 Artis
Neljapäev, 5. juuni Aeg Asukoht
Näitus “Kes ma olen? – Inimene” 15:00-19:00 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Queer lavakunsti töötuba 17:00-21:00 Sotsiaalkeskus Ülase12
Arutelu “LGBT inimeste olukord Eestis, Lätis ja Leedus” (üritus on inglise keeles) 15:00 Nordic Hotel Forum, Viru väljak 3
Teatrietendus „Kastis“ Pilet osta Piletimaailmast. 18:00-19.00 Rahvusraamatukogu teatrisaal, Tõnismägi 2
Erinevus rikastab filmiprogramm: Lapsed 404 21:00 Artis
Reede, 6. juuni Aeg Asukoht
Näitus “Kes ma olen? – Inimene” 15:00-19:00 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Queer lavakunsti töötuba 17:00-21:00 Sotsiaalkeskus Ülase12
Eesti Inimõiguste Keskuse konverents “Võrdne kohtlemine ja vabaühenduste roll” (osalemine kutsetega) 10:00-15:30 Von Stackelberg Hotel, Toompuiestee 23
LGBT inimeste lood nõukogude ühiskonnas. Raamatu “Forced Underground” esitlus ja kohtumine autoriga (üritus on inglise keeles) 17:00-18.30 Keskraamatukogu, Estonia pst 8
Elav Raamatukogu 18:00-20:00 Solarise Apollo
Transgender Film Festival & Fetisch Film Festival Germany filmid 19:00 OMA Keskus
Ühissõit Tour d´ÖÖ Tallinn XIX suurel suvekruiisil 20:30 Vabaduse väljak
Erinevus rikastab filmiprogramm: Bambi 21:00 Artis
Eripidu 23:00 X-baar
Laupäev, 7. juuni Aeg Asukoht
Näitus “Kes ma olen? – Inimene” 15:00-19:00 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Queer lavakunsti töötuba 17:00-21:00 Sotsiaalkeskus Ülase12
Vabaõhukontsert „Astu välja“ 14:00 Sõpruse kino esine plats
Queer zine õpituba 19:00 OMA Keskus
Dokumentaalfilmi “See olengi mina” esilinastus ja kohtumine režissööriga 21:00 Artis
Erinevus rikastab filmiprogramm: Geograafiaklubi 21:00 Artis
Festivali ametlik aftekas 22:00 Von Krahli baar, Rataskaevu 10/12
Pühapäev, 8. juuni Aeg Asukoht
Näitus “Kes ma olen? – Inimene” 15:00-19:00 Galerii Imaginaarium, Pikk 36
Queer lavakunsti töötuba 17:00-21:00 Sotsiaalkeskus Ülase12
Geikristlaste Kogu kirikukohv 12:00 OMA Keskus, Kaarli 5-1
Perepiknik 16:00 Hirvepark, halva ilma korral OMA Keskus
Erinevus rikastab filmiprogramm: Iga Hetk 21:00 Artis